Производители
Категории
Убрать фильтры
Год:
Цена:

Кожному покупцю автомобіля RAVON

 

 

Антикорозійна обробка

    

До теперішнього часу фахівці шведського Концерну Dinol AB розробили найширший спектр антикорозійних матеріалів, які застосовуються для антикорозійної обробки та продаються під маркою Dinitrol, відомої в усьому світі.
Матеріали з маркою DINITROL застосовують на виробництві такі концерни, як: AUDI, BMW, VW, CHRYSLER, GM, CITROEN, PEUGEOT, SAAB, VOLVO, TOYOTA, HONDA і багато інших виробників, добре відомі в усьому світі.
Кузов - найдорожча і пошкоджується корозією частина автомобіля. Тільки зварні шви, де часто починається корозія становить понад 70 погонних метрів. На жаль, все, навіть і нові автомобілі, піддаються корозії.
Матеріали для антикорозійної обробки автомобіля: Обробка прихованих порожнин кузова. Антикор Dinitrol Penetrant LT.
 Захист від корозії кузова автомобіля передбачає використання широкого спектру антикорозійних матеріалів для обробки різних кузовних елементів, що знаходяться в абсолютно різних умовах протікання процесу корозії - і, відповідно, вимагають різних сполучень захисних властивостей.
Мастика для антикорозійної обробки днища і арок автомобіля Антикор мастика Dinitrol 4941

Антикорозійний захист днища і колісних арок автомобіля має свою специфіку.
Крім високої стійкості до корозії, матеріали повинні мати дуже високу опірність до абразивного зносу і мати високі шумоізоляційні властивості.
Досягти такого поєднання властивостей можливо при створенні досить товстою абразівоустойчівой захисної плівки - що вимагає високої адгезії до металу.
У технологіях Дінітрол обробка днища проводиться в два етапи - спочатку наноситься високопронікающій захисний МЛ-антикор, а потім наноситься основний захисний шар бітумно-воскової мастики.
Сигналізація daVINCI

Новинка від компанії PIT - охоронна система зі зворотним зв'язком, 64-розрядних динамічним кодом управління із захистом від сканування і перехоплення, інтерактивним акумуляторним ЖК брелоком який може пропрацювати до 2 місяців на одному заряді (час повної зарядки акумулятора займає всього 3.5 години), системами активної і пасивної безпеки і багатьма іншими корисними функціями.
Опис системи:

Перешкодостійкий FSK FM-сигнал управління великого радіусу дії
64-розрядний динамічний код управління з захистом від сканування і перехоплення
охорона периметра
Режим безшумної охорони
Дистанційний пошук автомобіля
Аварійне зняття автомобіля з охорони
режим AHJ
Силовий вихід центрального замка
Двухзоновий вбудований датчик удару
Роз'єм для підключення додаткового датчика обсягу
Обмежений час тривоги
Режим техобслуговування автомобіля ВАЛЕТ
Збереження стану системи при відключенні харчування
Годинник будильник
Таймер зворотного відліку
Віброрежим брелока-пейджера
Індикація бортового напруги.