Производители
Категории
Убрать фильтры
Год:
Цена:

О нас

 

Наша компанія працює на автомобільному ринку з 1994 р. Займаємся продажем автомобілів нових і з пробігом, є офіційним дилером брендів: JAC. А так же надає повний спектр супровідних і післяпродажних послуг.

У нашому автосалоні працює відділ фінансового сервісу (досконале знання кредитних продуктів банків, лізингових компаній, умов інших фінансових продуктів, представлених на ринку - споживчі без заставні кредити, кредит з цільовим призначенням, кредити з пільговими періодами, умов фінансування не тільки покупки автомобілів, але і їх ремонту.)

Спираючись на багаторічний досвід роботи, ми професійно надамо Вам наступні послуги:

ПРОДАЖ НОВОГО АВТОМОБІЛЯ

На Ваш запит, ми готові надати Вам порівняльні характеристики автомобільних брендів, провести Вам ТЕСТ-ДРАЙВ на цікавлять Вас автомобілів і ознайомити з акційними пропозиціями дилерських мереж.

Гнучка система акцій та знижок Вас приємно здивує! Наш покупець автомобіля вирішує сам, в якому вигляді він хотів би отримати подарунок до автомобіля. Це може бути один з наступних варіантів:

доукомплектация автомобіля
установка ГБО (газобалонне обладнання) і завжди приємні подарунки!

      

КУПІВЛЯ / ПРОДАЖ АВТОМОБІЛЕЙ З ПРОБІГОМ

Ви вирішили продати автомобіль або вигідно обміняти його на інший, новіший або Ви сумніваєтеся і хочете просто прицінитися? Наші фахівці запропонують Вам наступне:

оцінка автомобіля (ринкова і терміновий викуп)
програма TRADE-IN (обмін автомобіля на більш новий автомобіль)
продаж Вашого автомобіля за ринковою ціною (без попередніх комісій і зобов'язань, залишати автомобіль на нашому майданчику не обов'язково)
продаж / купівля автомобіля, оформленого в кредит (перехід права власності без ризиків!)

Пряма перереєстрація автомобіля, безпосередньо у нас в салоні! (тобто перехід права власності на автомобіль)

КРЕДИТУВАННЯ

Ми орієнтуємо свого клієнта на прозорі кредитні продукти, без «підводних каменів», надаємо кредитні договори для попереднього ознайомлення, варіанти розрахунків з детальним описом.

На ринку працює безліч фінансових шахраїв, які залучають клієнтів низькими процентними ставками, мінімальними внесками і необов'язковим наявністю документів, що підтверджують доходи. Ми працюємо без посередників, безпосередньо з банками.
Важливі умови кредитного договору:

додаткові страхові продукти (страхування життя, нещасного випадку)
умови КАСКО (страхування автомобіля є обов'язковим при кредиті, але наповнення страхового продукту -  в Ваших руках.

ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО 

- 4 покоління, Італія, Польща
- вибір бренду (BRC, LandiRenzo, LonGas, Stag, LPG, A.E.B, Prins)
- установка «під ключ» - продаж, сервіс, гарантія, реєстрація