Производители
Категории
Убрать фильтры
Год:
Цена:
Производители

Додаткове обладнання

ЗАХИСТ АВТОМОБІЛЯ ВІД КОРРОЗІЇ

-антикоррозійна обробка прихованих порожнин кузова (олійно-восковий антикор для іржавих поверхонь. Зупиняє процес корозії. Застосовується для обробки дверей, порогів. 

-антикоррозійна обробка днища і колісних арок (чорна бітумно-воскова мастика для антикорозійного захисту днища і колісних арок. Утворює еластичну плівку, стійку до абразивного зносу)

-рідку підкрилки (технологія без свердління кузова, бітумно-воскова мастика з гумовим наполнітелем.Обладает наступними властивостями: антигравій, шумоізоляція і антикор).

 

 

 

 

Додаткове обладнання:

Фаркопи необхідні для перевезення причепів, кемпінгів, велосипедів, човнів і іншого причіпного пристрою. Фаркопи дозволяють істотно збільшити корисний об'єм вантажу, що перевозиться, а в деяких випадках можна перевезти лише з фаркопом.

Ми пропонуємо фаркопи для автомобілів компанії AutoHak - це провідний виробник фаркопов в Європі.

При виборі фаркопа слід звернути увагу на якість виробника. Фаркоп вони підвищеного навантаження і гарантія безпечної їзди для вас і оточуючих - з цього використовується тільки найякісніша сталь і комплектуючі.
 
Фаркопи поділяють за способом фіксації кулі - фіксовані, знімні і умовно знімні. Різниця в способі кріплення і часу необхідне для зняття кулі - гака фаркопа.

 
Текстильні (ворсові) килимки для автомобіля виготовляються з якісного ворсу, не пропускає вологу основі. Килимки відмінно вбирають воду, бруд. Легко чистяться, не вимагають додаткового догляду. Можливі кольори килимків - сірі, чорні або бежеві. Килимки виготовлені за лекалами автомобіля, максимально повторюють контур статі авто, закривають місце відпочинку лівої ноги (ледащо) і мають ущільнений подпяточнік - для більшого терміну експлуатації. Килимки відмінно виглядають в салоні, що не зміщуються, не пропускають воду, виглядають як оригінальні килими з салону.

Килимки для автомобілів (зимові килимки) надійно заіщают від бруду, снігу і води.

Висота бортиків 3 см, мають спеціальний нековзний малюнок.

Килимки відмінно підходять для дощової та снігової погоди - високі бортики надійно захистять салон авто від протікання води, утримують сніг.

Рейна НЕ дубєєт на морозі і не ламається. Без запаху, не вигоряють і не вицвітають на сонці.

 

Встановлення газобалонного обладнання

 

Наша організація, що має тривалий досвід в продажу і обслуговуванні автомобілів різних марок, пропонує:
комплексне високоякісне газобалонне обладнання виробництва Італії (установка, сервіс, гарантія).

 

Дане комплексне обладнання забезпечить як безпечну експлуатацію Вашого автомобіля так і Вашу особисту. Так як функції обладнання дозволяють системі самоадаптований до всіх зовнішньому параметрам (манера їзди, якість газу, навантаження на двигун), Вам не доведеться відвідувати сервіс частіше міжсервісний проміжку для поднастройкі ГБО. Кожну систему можна налаштувати, наше обладнання утримує дані настройки згідно заявленим нормативам між ТО.
Дані функції системи зберігають ресурс двигуна, забезпечують багаторівневий захист клапанів.

На Ваше прохання, індивідуально для Вашого автомобіля підберемо декілька варіантів устаткування і максимально можливий балон.